Історичний успіх волинських дзюдоїстів: Бронзовий п"єдестал України

Найуспішнішим за всю історію волинського дзюдо став Чемпіонат України серед дорослих, що днями відбувся в Києві. Вперше волинська збірна посіла третє загальнокомандне місце у цій віковій групі, - повідомляють "Волинські новини" (http://www.volynnews.com).

 

У змаганнях брало участь 265 спортсменів з 21 регіону нашої країни.

 

 

Вихованка любомльської школи дзюдо 17-річна Валентина Шмаль виборола «бронзу» у ваговій категорії 52 кілограми. Зазначимо, минуло річ спортсменка виступала ще у вазі 44 кілограми.

 

 

Ще одну медаль у скарбничку волинської збірної принесла Анна Кухарук з Любомля. На своєму першому дорослому чемпіонаті України Анна здобула «срібло» у ваговій категорії 63 кілограми.

«На Волині зараз зібрано дуже багато хороших тренерів і спортсменів. Нарешті наша федерація може похвалитися серйозними здобутками. Анна Кухарук та Валентина Шмаль – це наші власні вихованці, яких ми ведемо від наймолодшого віку. За їхні успіхи потрібно подякувати тренеру Олександру Сікорському. Дівчата швидко ростуть і вчаться, але кожен раз успішно акліматизовуються у новій категорії», - розповів виконавчий директор Федерації дзюдо Волині Віталій Терешкевич.

 

 

 

Рівненсько-волинська дзюдоїстка Анастасія Турчин у своїй групі 78 кілограмів здобула безкомпромісне «золото». Її основна суперниця Вікторія Туркс у змаганнях участі не брала, адже майже 100-відсотково гарантувала собі олімпійську ліцензію.

 

 

«Від минулого року наша Анастасія своїми перемогами прославляє і Волинську, і Рівненську області. Анастасія – вже сформована і сильна спортсменка. Тепер наше завдання – не розгубити її потенціал і вберегти її. Найбільші її перемоги ще попереду», - продовжив Терешкевич.

 

У командних змаганнях волинянки зайняли третє місце серед жінок. У Федерації дзюдо Волині зізнаються, що це найкращий результат в історії нашої збірної на республіканських стартах.